Manažerská akademie

Přihlášení

Jiráskova 2 586 01 Jihlava +420 721 974 099 sekretariat@mg-akademie.cz

Informační vybavenost školy

epson projektor

Celkový počet počítačů ve škole je 94.

K dispozici pro výuku jsou čtyři počítačové učebny. Dvě slouží pro výuku Informační technologie, Obchodní korespondence, Písemná elekronická komunikace apod., jedna učebna slouží pro výuku ostatních předmětů: dějepis, zeměpis, cizí jazyky apod. Poslední učebna je studentům volně přístupná i ve volném čase.

Každá třída je plně multimediálně vybavena: počítač + výkonnými laserový projektor (EB-L520U nebo EB-L200F) + reproduktory.

unifi6 m

Ve škole byla vybudovaná zcela nová Wifi mesh síť, která je k dispozici všem studentům. Byly použity špičkové Access Pointy Ubiquiti U6-Pro (s podporou nejnovější Wi-fi 6) + další komponenty. Ve škole již není místo, kde není Wifi signál.

Office 365 zdarma pro naše studenty

o365 apps avail

Studenti i učitelé naší školy mohou nejen ve škole, ale i doma využívat Office 365 (doma dokonce na 5 zařízeních). Po celou studia tak mohou používat nejnovější desktopovou verzi Wordu, Excelu, PowerPointu a dalších programů. K tomu mají pro svoje potřeby na OneDriveru k dispozici 5TB prostoru. Běžná cena Office 365 s 1 TB je přitom 1899,-Kč za rok.

Zoner Photo Studio X

zoner logo

Studenti i učitelé naší školy mohou rovněž i doma zdarma využívat grafický program na úpravu fotek Zoner Photo Studio X po celou dobu studia (cena ročního předplatného jinak činí 1 499 Kč).

3D tiskárny Original Prusa MK4

prusa mk4

Studenti se učí využívat 3D tiskárny Original Prusa MK4 a narhovat 3D modely.

 

Práce s notebooky, tablety ve třídách je zcela běžná.

Více informací je v ICT plánu, který je k nahlédnutí ve škole.