Manažerská akademie zažila netradiční čtvrtek

Až doposud platilo, že dnem otevřených dveří je na Manažerské akademii každý den a rodiče s žáky mohou naši školu vidět za běžného provozu. To samozřejmě platí i nadále, ale ve čtvrtek 23. ledna se dveře otevřely tak trochu netradičně.

Kromě běžného provedení budovou školy a nahlédnutí do vyučovacího procesu bylo pro příchozí připraveno mnoho zajímavých bodů programu. Tentokrát si mohli vyzkoušet některé dovednosti přímo na vlastní kůži – například práci s účetními programy, různé jazykové testy a odborné kvízy.
Návštěvníci se také mohli setkat a pohovořit s předními osobnostmi regionálních médií. Za ČT se představil Radovan Daněk, za TV Nova David Pik, za Jihlavské listy Petr Klukan a za rádio Vysočina Bedřich Musil. Dotyční se nejen pochlubili s netradičními zážitky ze své praxe, ale také nastínili výhody oboru Mediální komunikace, který letos nově naše škola otvírá.
Celkově se při ohlédnutí za „netradičním čtvrtkem“ jednalo o velice povedenou akci, která bude mít jistojistě své pevné místo v kalendáři školy. A při které se všichni rádi sejdeme nejen se zajímavými osobnostmi, ale také se zájemci o naši školu.

 

1  2 
 3  4 

        esf