Zázraky přírody

 zazraky prirodyKdyž jsme ve středu 6.4. v 7.00 ráno nasedali do připraveného autobusu a ubírali se směrem ČT 1 na Kavčích Horách, netušili jsme ještě, jaké zážitky se známými osobnostmi jsou pro nás připraveny.
Praha, která nás přivítala aprílovým počasím, nás nechávala v příjemném nevědomí a napětí:
„Jaký to tam asi bude?“ „Jsem zvědavá na Geňu se Suchozem,“ hlásá jedna ze studentek, která třímá v ruce mobilní telefon s fotoaparátem.

Po kontrolovaném průchodu turnikety přes vrátnici ČT se nám najednou otevřela kouzla studií, kde vznikala celá řada „nejen zábavných“ pořadů, a právě jednoho z nich jsme nyní také účastníky.

Zázraky přírody s hlavními moderátory Marošem Kramárem a Vladimírem Kořenem, kterým skvěle sekundovali pozvaní hosté: Richard Genzer, Michal Suchánek, Ivan Vyskočil a Dan Přibáň, byli zárukou dobré zábavy, která trvala bezmála 4 hodiny.

Zážitky z dětství, zkušenosti se zvířaty, seznámení se s partnery či sportovní „kariéra“, tato a mnohem více témat se prolínalo celým natáčením, které nám nejednou vykouzlilo upřímný úsměv na rtech.
„Jo, bylo to super, pojedeme příště zas?“ ptají se nadšení studenti.

Drncající dálnice D1 nás některé cestou zpět uspává, jiné nechává bdělými, všichni ale moc rádi vzpomínáme na dnešní natáčecí zážitky, kterých nebylo opravdu málo, a věříme, že další natáčení opět brzy navštívíme.

Fotky neleznete zde.

  

        esf